Âsude ALKAYLI
Başkan Yardımcısı
Âsude ALKAYLI

İş hayatına Türk Hava Yolları’nda başlayan Alkaylı, Egebank, Astaş Grup ve Astoria Gayrimenkul A.Ş.’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak devam etmiştir.

Jones Lang Lasalle (Alkaş Danışmanlık) Türkiye, Ticari ve Gayrimenkul A.Ş.’de Pazarlama Koordinatörü olarak kariyerine devam eden Alkaylı, perakende, gıda ve gayrimenkul sektörlerinde farklı markaları yönettikten sonra, Ayasofya Müzesi ve Topkapı Sarayı Müzesi’ne kurumsal kimlik, etkinlik yönetimi, Güllüoğlu, Hilton, Şehir Hatları ve Amplio markalarına ise kuruluş ve reorganizasyon süreçlerinde danışmanlık hizmeti vermiştir.

2010 yılından itibaren kurucusu olduğu Kültür Danışmanlık çatısı altında marka geliştirme, pazarlama danışmanlığı ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Marka danışmanları ve yöneticileri tarafından kurulan Marka Konseyi’nin Kurucu Üyesi ve Yüzyıllık Markalar Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyesidir.

Pazarlama tarihi, marka tarihi, sürdürülebilirlik, inovasyon ve girişimcilik konularında araştırmalarına devam etmektedir. Üniversite öncesi eğitimini Zürih’de tamamlamış, Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü’nün ardından işletme ve psikoloji eğitimleri almıştır.

Ayrıca Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde “Klasik Türk Müziği” eğitimi almıştır.

crosschevron-downlayers