Onur BAYINDIR
Üye / Sayman
Onur BAYINDIR

1975 İstanbul doğumlu Nazım Onur Bayındır lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi’nde almıştır. 1999-2000 yılları arasında otogalerisi.com startup şirketini kurarak girişimciliğe ilk adımını atmıştır. Sonrasında 1878’den beri faaliyet gösteren ve aile şirketi olarak yoluna devam eden köklü geçmişe sahip Meyer Saat firmasının Grup teknoloji firmalarına dönüşümünü başlatmak üzere görev almıştır.

İlerlemeye olan inancı ve ilgisi doğrultusunda Meyer Grup şirketinin büyüme hedeflerini oluştururken, Biyometrik ve Rfid konusunda sayısız yurt dışı eğitimleri alarak şirketin bu konudaki stratejilerini ve gelişimini sağlamıştır. Girişimcilik, inovasyon ve AR-GE çalışmaları kapsamında farklı projeler geliştiren Bayındır, 2020 yılında Globme Holding’i kurmuştur. Globme çatısı altında bulunan markaların projelerinin globalleşme çalışmalarını yürütmektedir.

20 yılı aşkın süredir yeni ürün geliştirmek ve ürün tasarımlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede çalışmalar yapan Onur Bayındır, evli ve 2 çocuk babasıdır. Halen girişimcilik konusunda farklı projeler geliştirmeye devam etmektedir.

crosschevron-downlayers